Sociální sítě nově přímo v Mediaboardu
1. dubna 2023

Sociální sítě nově přímo v Mediaboardu

Znalosti a zkušenosti

Nahlédněte pod pokličku toho, co se o vás, vašich produktech a konkurenci říká na sociálních sítích, diskuzních fórech a v komentářích pod články! Monitorujeme pro vás téměř 2000 sociálních médií – od těch nejznámějších sítí jako jsou Facebook, Twitter, Instagram, Youtube a LinkedIn, až po blogy, diskuzní fóra a komentáře pod články.

Co vám přinese monitoring sociálních sítí?

  • Získáte přehled o tom, co lidé na sociálních médiích říkají o vaší společností, produktech, konkurentech, nebo o jakýkoliv volitelných tématech. Všechno můžete sledovat v reálném čase a okamžitě reagovat na to, co se aktuálně děje. 

  • Objevíte influencery, ambasadory vaší značky a díky nim i nová publika.

  • Najdete témata, která vaše zákazníky skutečně zajímají a budete schopni analyzovat současné trendy ve vašem oboru.

  • Zlepšíte svou zákaznickou podporu a problémy vašich klientů budete moct řešit ještě předtím, než za vámi sami přijdou.

~ Mediaboard Newsroom ~

Mediaboard je předním poskytovatelem pokročilých řešení v oblasti media intelligence navržených tak, aby firmám umožnily lépe se orientovat v dynamickém světě médií. Dáváme organizacím možnost získat cenné přehledy, sledovat mediální pokrytí, trendy v odvětví a činit informovaná rozhodnutí na základě našich chytrých dat.