Představujeme funkci Entity 2.0 – Informace na dosah ruky
3. května 2023

Představujeme funkci Entity 2.0 – Informace na dosah ruky

Znalosti a zkušenosti

Naše technologie posouvá možnosti monitoringu a zpracování mediálních dat obecně. Nová verze entit umožní lepší zpracování dat a nový pohled na analýzu.

Entity 2.0 v mediálním monitoringu

Na trh jsme přinesli mnoho inovací jako real-time monitoring, náhledy článků, neomezený archiv, analýzu médií v aplikaci, medialist a také využití entit v monitoringu a analýze. Stále jsme ale jediný monitorovací nástroj v ČR, který tuto technologii staví sám a nespoléhá se na externí dodavatele. Díky tomu jsme schopni entity dostat na novou úroveň a lépe je využít právě pro účely monitoringu.

Nyní přicházíme s novou verzí, která entity posouvá jak po stránce technologické, tak uživatelské. Díky využití umělé inteligence jsme schopni entit určovat skokově více a s lepší přesností. Zapracovali jsme i na lepším zobrazení dat přímo v aplikaci a v analýzách.

Lze tak vnímat zmíněné významné osobnosti, instituce, značky, produkty, místa a mnoho dalšího. Tyto tzv. entity navíc propojujeme s Wikipedií a vy se tak přímo v Mediaboardu, jednoduchým přejetím myší, dozvíte o konkrétním pojmu více. Wikipedii si můžete prohlížet v Mediaboardu, nebo se do ní přímo prokliknout. Entity vám usnadní práci a ušetří čas, tak neváhejte a vyzkoušejte si je přímo v aplikaci

~ Mediaboard Newsroom ~

Mediaboard je předním poskytovatelem pokročilých řešení v oblasti media intelligence navržených tak, aby firmám umožnily lépe se orientovat v dynamickém světě médií. Dáváme organizacím možnost získat cenné přehledy, sledovat mediální pokrytí, trendy v odvětví a činit informovaná rozhodnutí na základě našich chytrých dat.