Nově pro vás sledujeme i podcasty, jako první v ČR
6. dubna 2023

Nově pro vás sledujeme i podcasty, jako první v ČR

Znalosti a zkušenosti

Význam podcastů v oblasti komunikace značek roste, a proto jsme pro vás rozšířili naší nabídku monitorovaných zdrojů o 2400 českých a slovenských podcastů!

Podcasty monitorujeme jako první v Česku a na Slovensku. 

Aktuální témata, oborové trendy, nové možnosti oslovení cílových skupin. Podcasty jsou stále oblíbenějším nástrojem nejen v rámci firemní komunikace. Proto jsme do svého portfolia monitorovaných zdrojů zařadili širokou nabídku českých i slovenských podcastů. „Podcasty se v mediálním prostředí stávají významným komunikačním nástrojem. Spolu s real-time analýzou výstupů na sociálních sítích nyní můžeme klientům poskytnout komplexní mediální obraz značky, se kterým mohou dále pracovat. Zároveň snadno odhalí nové komunikační příležitosti a získají přehled o aktuálních tématech, která hýbou jejich oborem,“ doplňuje Tomáš Berger, CEO Mediaboard.

Podcasty jsou v rámci aplikace Mediaboard zařazeny jako další zdroj vedle tradičních médií a je v nich možné snadno a rychle vyhledávat. Přímo v aplikaci je dostupný také obrázek podcastu a audio stopa, takže jednotlivé zmínky lze přehrát v přesném čase. Podcasty doplňuje strojový přepis, u slovenských pak anotace se základními informacemi o pořadu. Do monitoringu je podle preferencí klienta možné přidat i jakýkoliv další podcast, který má k dispozici RSS feed.

YouTube, televize a rozhlas

Kromě podcastů jsme se zaměřili také na oblíbenou platformu YouTube – monitoring jsme jako první v Česku a na Slovensku rozšířili o přepis vybraných YouTube kanálů a navíc sledujeme i komentáře pod nimi. 

V neposlední řadě jsme vylepšili náš monitoring rozhlasu a televize. Nyní sledujeme více jak 1000 televizních a rozhlasových pořadů v ČR i zahraničí a kromě mluveného slova umíme také zachytit text, například jméno v popisku mluvčího. Nové je také rozhraní, systém rozpoznávání mluvčích a live zvýraznění titulků při přehrávání videa. 

~ Mediaboard Newsroom ~

Mediaboard je předním poskytovatelem pokročilých řešení v oblasti media intelligence navržených tak, aby firmám umožnily lépe se orientovat v dynamickém světě médií. Dáváme organizacím možnost získat cenné přehledy, sledovat mediální pokrytí, trendy v odvětví a činit informovaná rozhodnutí na základě našich chytrých dat.