Mediaboard je 21. nejrychleji rostoucí technologickou firmou ve střední Evropě
11. září 2023

Mediaboard je 21. nejrychleji rostoucí technologickou firmou ve střední Evropě

Znalosti a zkušenosti

Česká společnost Mediaboard se již podruhé dostala mezi padesátku nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě. V prestižním žebříčku hlavní kategorie soutěže Deloitte Technology Fast 50 se dostala na dvacáté první místo. Mediaboard je navíc jediným zástupcem mediálního odvětví, který se mezi nejrychleji rostoucí firmy probojoval.

Ocenění si velmi vážíme. V letošním roce jsme se umístili v hlavní kategorii, kde je obrovská konkurence nejen B2B, ale i B2C společností z celé střední Evropy, říká Tomáš Berger, CEO Mediaboard, ocenění potvrzuje vysokou kvalitu našich služeb a ukazuje, že jdeme správným směrem. 

Mediaboard vznikl v roce 2015. Rychle se stal významným hráčem v oboru mediálních analýz a monitoringu médií. Na trh přinesl mnoho inovací jako například možnost sledovat média v reálném čase, listování tištěnými tituly a inteligentní analýzy. V současnosti pracuje s nejaktuálnějším a nejširším portfoliem sledovaných tištěných i online titulů a přepisů televizního a rozhlasového vysílání – konkrétně monitoruje více než 350 pořadů, 9 000 webů a 2 500 tištěných titulů.

Letošní rok byl pro mnoho našich klientů velmi náročný, proto se jim snažíme našimi službami co nejvíce pomoci. Moc si vážíme jejich přízně a víme, že bez nich bychom to nezvládli, děkuje na dálku Tomáš Berger. Aplikace Mediaboard v letošním roce prošla mnoha vylepšeními – integrovala monitoring sociálních sítí a představila funkci Media Dashboard, přehledné sledování mediálních výstupů. 

Mediaboard získal ocenění v soutěži Deloitte Technology Fast 50 již podruhé. V loňském roce vyhrál v kategorii Rising Star pro mladé firmy. Deloitte oceňuje nejrychleji rostoucí veřejné a soukromé technologické společnosti již více než dvě desetiletí. Pro nominaci do hlavního žebříčku Fast 50 oceňuje Deloitte padesátku nejrychleji rostoucích technologických firem v regionu. Pro Českou republiku byl letošní 21. ročník velice vydařený – v hlavní kategorii uspělo hned 21 tuzemských firem.

Mediaboard s.r.o. je česká technologická společnost, která vznikla v roce 2015 s cílem poskytnout českému PR prostředí moderní nástroje pro analýzu a práci s daty. Mediaboard se v posledních dvou letech umístil mezi padesáti nejrychleji rostoucími technologickými firmami ve střední Evropě a získal ocenění Deloitte Technology Fast 50. Nabízí široké portfolio komplexních monitorovacích a analytických služeb, které neustále rozšiřuje o nové funkcionality. Pokročilé nástroje real-time monitoringu umožňují komplexní analýzy výstupů, e-mailové reporty, přehledné statistiky i monitoring sociálních sítí. Služeb Mediaboardu využívá řada významných společností, mezi něž patří Transparency International, CzechInvest, Sazka, Siemens, Rohlík.cz, Ministerstvo dopravy ČR, OMV Česká republika i mnoho dalších firem, které chtějí efektivně komunikovat a vnímat informace v širším kontextu.

~ Mediaboard Newsroom ~

Mediaboard je předním poskytovatelem pokročilých řešení v oblasti media intelligence navržených tak, aby firmám umožnily lépe se orientovat v dynamickém světě médií. Dáváme organizacím možnost získat cenné přehledy, sledovat mediální pokrytí, trendy v odvětví a činit informovaná rozhodnutí na základě našich chytrých dat.