Dashboardy na míru
16. září 2021

Dashboardy na míru

Znalosti a zkušenosti

V posledních letech Mediaboard přinesl celou řadu inovací, které zásadně posunuly možnosti PR v Čechách a na Slovensku. Možnost sledovat média v reálném čase, listovat tištěnými tituly, analyzovat a měřit zásah Vaší značky či cílit na konkrétní autory – vše z toho se zdá dnes jako samozřejmost, přitom nic z toho nebylo ještě před pár lety možné.

Nyní představujeme další novinku, se kterou posouváme možnosti moderního PR ještě dál – Media Dashboard. Media Dashboard vám umožní sledovat jen ty informace a metriky o firmě, konkurenci či trhu, které jsou pro vás důležité, a sdílet je s kolegy v týmu i mimo něj. Díky tomu budete schopni lépe vnímat dění kolem Vaší značky a trhu a lepé řídit Vaši komunikaci. Novinku můžete hned snadno vyzkoušet, stačí se přihlásit nebo Mediaboard bezplatně otestovat.

Určitě se Vám již stalo, že jste potřebovali výstupy z monitoringu prezentovat svým kolegům, nadřízeným nebo zaměstnancům. Tato potřeba přehledně, vizuálně a dle vlastních měřítek vytvořit jednoduchou prezentaci výsledků Vaší práce, nás inspirovala, k vytvoření nové sekce – Dashboard.

V této nové části aplikace můžete snadno vytvořit vlastní analytické dashboardy dle parametrů, které potřebujete. Sestavte si přehledné a vizuálně zajímavé prezentace, které pak jednoduše nasdílíte kolegům nebo odprezentujete na poradě. Monitora se Vám přizpůsobí a Vy můžete kromě grafů, které znáte z Analytiky, do dashboardů přidávat i vlastní poznámky, obrázky nebo konkrétní články z monitoringu.

Každou část dashboardu lze upravit tak, aby odpovídala Vašim potřebám. Jednotlivé části, neboli widgety, lze mezi sebou přesouvat, zvětšovat nebo zmenšovat tak, aby seděly přesně do Vašeho dashboardu. 🙂

Pro každou svoji značku, produkt nebo klienta si můžete vytvořit vlastní dashboard, který můžete neustále měnit a aktualizovat. Posuňte své reporty na další úroveň, vizuálně zajímavé dashboardy nadchnou každého, i když zrovna nejsou součástí PR oddělení.

Vytvářet analytické dashboardy nebylo nikdy jednodušší. Vyzkoušet je můžete nezávazně a bezplatně v aplikaci Mediaboard. 

~ Mediaboard Newsroom ~

Mediaboard je předním poskytovatelem pokročilých řešení v oblasti media intelligence navržených tak, aby firmám umožnily lépe se orientovat v dynamickém světě médií. Dáváme organizacím možnost získat cenné přehledy, sledovat mediální pokrytí, trendy v odvětví a činit informovaná rozhodnutí na základě našich chytrých dat.