Červnové novinky v Mediaboardu
8. června 2020

Červnové novinky v Mediaboardu

Znalosti a zkušenosti

Spustili jsme několik zajímavých novinek, které čekají, až je vyzkoušíte.

Opět se Vám po čase ozýváme s přehledem novinek, které jsme pro Vás přichystali v nové Mediaboardu. Nelenili jsme a podařilo se nám přidat hned několik nových částí aplikace. 🙂 

TVR upozornění

​​Do Mediaboardu přibyla úplně nová část, TVR. V této sekci si můžete přehrát zachycené reportáže a zmínky v TV a rozhlase. A jak TVR upozornění vůbec fungují? Do 5 minut od zaznění relevantního klíčového slova dostanete na e-mail nebo SMS upozornění spolu s tříminutovou nahrávkou relevantní části televizního nebo rozhlasového vysílání. K nahrávce bude k dispozici automatický přepis mluveného slova spolu se zvýrazněnými klíčovými slovy a dalšími důležitými informacemi o výstupu. 

Navíc jako jediní v ČR sledujeme a zachytáváme zmínky v textech, které se objeví na obrazovce televizního vysílání.

Google Analytics

​Druhou částí, která není úplně novinkou, je Google Analytics. Tato funkce byla k dispozici již ve starší verzi Monitory a nyní se nám podařilo ji přidat i do nové. 
Propojte Váš Google Analytics účet s Mediaboardem. Mediaboard, jako jediný nástroj na trhu, dokáže propojit mediální data a online marketingové data. 

Získáte informace o tom:

  • které online články přinesly na Vaše stránky nejvíc uživatelů

  • jak dlouho se uživatelé na Vašich stránkách zdrželi

  • která online média jsou pro Vaše PR aktivity nejcennější

Portfolio

V této nové sekci zobrazujeme všechny články roztříděné dle témat. Pokud chcete mít rychlý přehled, co se píše o vaší značce, konkurenci, trhu a dalších tématech, tato funkce je přesně pro vás. Navíc máte možnost svá témata seskupit do nadřazených skupin, tzv. Portfolií. Díky tomu získáte ještě větší ucelený přehled o medializaci určité skupiny témat.

Historie reportů

Nově jsme přidali také historii reportů, kde evidujeme všechny odeslané reporty, jak ty pravidelné, tak i ty, které si pošlete ad hoc. Díky tomu si můžete ihned ověřit, zda byl report v pořádku doručen, či proč nedorazil. Zároveň si můžete report jednoduše poslat znovu. Historii reportů naleznete v části Reporty. 

Roadmapa

Poslední novinkou, o které bychom Vám chtěli dát vědět, je Roadmapa. V Roadmapě naleznete novinky, plánovaná vylepšení, připravované změny a i nápady, o kterých teprve přemýšlíme. Také zde můžete ovlivnit, jakým směrem vaši aplikaci budeme posouvat dál. Budeme rádi, pokud nám dáte vědět, které nápady a plánované změny jsou pro vás důležité, a my se na ně zaměříme.


Všechny nové funkce můžete bezplatně vyzkoušet ihned po přihlášení nebo registrací do Mediaboardu. 😉

~ Mediaboard Newsroom ~

Mediaboard je předním poskytovatelem pokročilých řešení v oblasti media intelligence navržených tak, aby firmám umožnily lépe se orientovat v dynamickém světě médií. Dáváme organizacím možnost získat cenné přehledy, sledovat mediální pokrytí, trendy v odvětví a činit informovaná rozhodnutí na základě našich chytrých dat.